Przejdź do treści

O firmie

Poznaj nas

GENERAL EUROPE VACUUM

GENERAL EUROPE VACUUM Firma zrodzona z dwudziestoletniego doświadczenia grupy wykwalifikowanych i zdolnych ludzi, którzy przez te lata zaprojektowali, wyprodukowali i zainstalowali zakłady „General” odpowiednie dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego, a tym samym korzystając z badań przeprowadzonych w tych lat, w końcu zdecydowała się opracować i wyprodukować POMPY PRÓŻNIOWE.

 

GENERAL EUROPE VACUUM projektuje i produkuje szeroką gamę bezolejowych i smarowanych łopatkowych pomp próżniowych o wydajności od 3 do 800 m3/godz., a także „na zamówienie” procesowych instalacji próżniowych.

 

Dzięki zdolności i niezawodności wykazywanej przez te wszystkie lata firma GENERAL EUROPE VACUUM uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2008 umożliwiający jego potwierdzenie na całym świecie.

 

Firma GENERAL EUROPE VACUUM jest gotowa zaoferować wszystkim klientom niezawodny i najszybszy serwis posprzedażowy, a także konkretne rozwiązania w celu rozwiązania wszelkich problemów technicznych, mając zawsze na uwadze, że cena jest jednym z głównych wymagań uważnych klientów.

 

Pracownicy GENERAL EUROPE VACUUM są gotowi zaoferować Państwu usługi oparte głównie na jakości, zawsze dbając o wszelkie Państwa specyficzne wymagania, zarówno techniczne, jak i handlowe, należycie zorganizowane przez kierownictwo, które działa w dziedzinie próżni od wielu lat pozyskując energię i możliwości ponieważ naszym zadaniem jest: stawić czoła problemowi ze strategią, mając jako ostateczny cel pierwszorzędne rozwiązanie najbliższe Twoim pytaniom.

Certyfikaty

1
2
3
4

Odwiedź nas!

Gdzie jesteśmy?

Klienci nas wybierają

Dlaczego my?

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakupu urządzenia, od wyboru, szkolenie i serwis.

Gwarancja jakości

Mając najnowocześniejsze narzędzia oraz fachową kadrę potrafimy sprostać wszystkim zleceniom klientów.

Współpraca

Naszą nadrzędna cechą jest indywidualne podejście do każdego klienta

Zapytaj o szczegóły!

Zadzwoń i przedstaw nam swoje wymagania.

O firmie

Dowiedz się dlaczego warto z nami współpracować.

Aplikacje

Sprawdź,  jakie opakowania mogą wykonać nasze maszyny.

Produkty

Poznaj profesjonalne produkty z naszej oferty.

Realizacje

Realizacje linii przemysłowych wykorzystujących nasze produkty.

Usługi

Sprawdź kompleksowy zakres usług z których korzystają nasi klienci.

Katalog

Pobierz kompletny katalog produktów z naszej oferty.